poniedziałek, 11 grudnia

Dziś mija piąta rocznica śmierci Steva’a Jobsa. Wzorem lat ubiegłych prezes Apple Tim Cook złożył hołd dla zmarłego Steve’a Jobsa, zamieszczając stosowny wpis na Twitterze upamiętniający współzałożyciela Apple i byłego prezesa który odszedł po chorobie 5 października 2011 roku.

Od śmierci Steva’a Jobsa jego życie i obecność w Apple jest bardziej analizowana publicznie w postaci filmów fabularnych i dokumentalnych mających przedstawiać jego życie i decyzje zarówno podczas jego pobytu w Apple jak i z dala od firmy. Przed śmiercią w 2011 roku, Tim Cook przejął kierownictwo nad firmą CEO w dniu 24 sierpnia 2011 roku, wprowadzając iPhone’a 4S, iOS 5, Siri oraz iCloud do publicznej wiadomości w dniu poprzedzającym śmierć Jobsa.

W poprzednich latach, Apple aktualizował również swoją stronę internetową, aby upamiętnić Jobsa poprzez specjalne pokazy slajdów, różne prezentacje i najbardziej znane klipy audio w pierwszą rocznicę jego śmierci. W ciągu kilku dni po jego śmierci, Apple uruchomił specjalną księgę pamiątkową pozwalając fanom dopisywać komentarze na swojej stronie internetowej. Firma również podkreśliła, że otrzymała ponad milion wpisów, wszystkie od życzliwych fanów Jobsa, który przegrał walkę z rakiem trzustki.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx