wtorek, 27 lutego

ios-10-1-beta-2

Firma Apple udostępniła drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 10 dla publicznych beta testerów, dwa tygodnie po wydaniu pierwszej publicznej wersji beta iOS 10.1 i jeden dzień po wypuszczeniu jej dla deweloperów. Od czasu publicznego wydania iOS 10 minęły trzy tygodnie.

Beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple otrzymali aktualizację iOS 10.1 z poziomu uaktualnień systemu iOS po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na swoim urządzeniu z iOS. Ci, którzy chcą być częścią programu testów beta firmy Apple mogą zapisać się do udziału za pośrednictwem strony internetowej testów beta, która daje użytkownikom dostęp do obu systemów iOS i macOS Sierra w wersji beta.

iOS 10.1 wprowadza tryb „Portret” dla iPhone’a 7 Plus, który pozwala na wykorzystanie podwójnej kamery w urządzeniu. Tryb portretowy przeznaczony jest do naśladowania rodzaju głębi ostrości, która pozwala zachować wyraźny obraz twarzy przy rozmyciu wszystkiego w tle.

iPhone 7 Plus to nie tylko całkowicie nowy aparat – to teraz zintegrowany system składający się z dwóch aparatów. Ten sam 12-megapikselowy szerokokątny, który zastosowano w konstrukcji iPhone’a 7, współpracuje z oferującym większe zbliżenia aparatem z teleobiektywem. Pozwala to robić lepsze zdjęcia z większego dystansu. Dzięki nowemu efektowi głębi ostrości zdjęcia portretowe wyglądają lepiej niż kiedykolwiek.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx