poniedziałek, 22 kwietnia

Według Marka Gurmana z Bloomberga, wraz z początkiem roku szkolnego, Apple planuje zaktualizować swój podstawowy model iPada do modelu dziewiątej generacji, dostosowanego do potrzeb uczniów, o cieńszej konstrukcji i ulepszonym procesorze.

We wrześniu ubiegłego roku firma Apple zaktualizowała podstawowego iPada o szybszy i wydajniejszy chip A12 Bionic w cenie od 1599 złotych. Najtańszy model iPada przeznaczony jest z myślą o uczniach i klientach potrzebujących niedrogiego iPada do codziennego użytku.

W przypadku modelu dziewiątej generacji Apple prawdopodobnie będzie kontynuował obecny wygląd z Touch ID i przyciskiem Home. Zaktualizowany model będzie wyposażony w szybszy procesor z lepszą wydajnością i grafiką oraz cieńszą obudowę.

Nowa generacja iPada dołączy do owocnego w premiery Apple sezonu jesiennego, ponieważ oczekuje się, że firma przygotuje również bardziej znaczącą aktualizację iPada mini. Mówi się, że nowy iPad mini ma większy wyświetlacz z mniejszymi ramkami, lepszą wydajność i zmieniony wygląd. Apple przygotowuje również nowe iPhone’y, zegarki Apple Watch, AirPods i MacBooki Pro do premiery w nadchodzących miesiącach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx