poniedziałek, 22 lipca

Apple oferuje dwumiesięczny bezpłatny okres próbny Apple TV+ w ramach promocji nowego filmu dokumentalnego „My Mind & Me” z aktorką i piosenkarką Seleną Gomez w roli głównej.

Link do oferty został udostępniony przez Gomez na Twitterze jako „specjalny prezent” dla swoich fanów przed udostępnieniem filmu do streamowania na Apple TV+ od 4 listopada.

Kliknięcie linku daje „nowym i kwalifikowanym powracającym subskrybentom” kod, który jest ważny do 2 grudnia i daje im dwa miesiące bezpłatnego dostępu ‌Apple TV+‌. Subskrypcja odnawia się automatycznie po wygaśnięciu okresu próbnego, chyba że zostanie anulowana.

Apple zazwyczaj oferuje tylko siedmiodniowy okres próbny Apple TV+, chyba że klienci kupią urządzenie Apple, w którym to przypadku otrzymają trzy miesiące za darmo lub zdecydują się na miesięczny okres próbny Apple One, który obejmuje Apple TV+ do pięciu innych usług Apple.

Film dokumentalny opowiada historię Seleny Gomez przez ostatnie sześć burzliwych lat jej życia, podczas których spędziła czas w zakładzie psychiatrycznym, miała nieudany związek z Justinem Bieberem i przeszła przeszczep nerki po komplikacjach spowodowanych toczniem autoimmunologicznym.

„Po latach spędzonych w świetle fleszy Selena Gomez dochodzi do ogromnej sławy. Jednak gdy osiąga kolejny szczyt, nieoczekiwane wydarzenia ściągają ją w ciemność. Ten wyjątkowo szczery i intymny dokument ukazuje jej sześcioletnią podróż ku światłu.”

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
1 rok temu

?

IMG_1125.jpeg
1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx