czwartek, 11 sierpnia

iPhone-7-Photo-Boitier-Catcher

Pierwszy rzekomy wyciek projektu obudowy iPhone’a 7 pojawił się wczoraj na francuskim blogu Nowhereelse.fr.

Rzekome zdjęcia pochodzą podobo od tajwańskiego producenta etui na telefony Catcher Technology i przedstawiają raczej subtelne zmiany w wyglądzie obudowy iPhone’a 7, który ma zostać wydany przez firmę Apple we wrześniu tego roku.

Photo-iPhone-7-Catcher

Ujawnione zdjęcia są zgodne ze wcześniejszymi informacjami, które twierdziły, że telefon pozbawiony będzie tylnych pasków antenowych na tylnej obudowie. Zgodnie z oczekiwaniami zdjęcia pokazują, że paski antenowe są pojawiają się po bokach i wokół górnej i dolnej krawędzi obudowy.

Oprócz obudowy wyglądającej na w pełni metalową, zdjęcia prezentują większy otwór pod tylną kamerę. Otwór jest umieszczony bliżej krawędzi obudowy i choć na stronie możemy wyczytać, że jest lekko odstający od obudowy na zdjęciu nie widać tego tak dokładnie, a można by nawet zaryzykować stwierdzenie, że kamera znajduje się w jednej płaszczyźnie z tyłem obudowy.

Strona twierdzi, że obudowa „wydaje się być nieco cieńsza niż ta od iPhone’a 6S, potwierdzając w przelocie brak portu gniazda słuchawkowego”. To wydaje się wspierać wcześniejsze twierdzenia, że iPhone 7 będzie miał drugi otwór na głośnik stereo w miejscu gniazda słuchawkowego 3,5 mm. Jednak zmiana ta jest wciąż trudna do potwierdzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Timoti
Timoti
6 lat temu

Jeszcze cieńszy? :/

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx