sobota, 3 grudnia

635901111868285247FZ-1

TomTom GO Mobile, nowa aplikacja nawigacyjna na iPhone z usługą TomTom Traffic, jest już dostępna bezpłatnie na całym świecie w Apple App Store.  Każdy może korzystać z najwyższej klasy nawigacji TomTom i na bieżąco otrzymywać informacje o ruchu drogowym, pokonując miesięcznie do 75 km bez żadnych dodatkowych opłat*. Kierowcy mogą w prosty sposób zwiększyć zasięg do nieograniczonego, korzystając z zakupów za pośrednictwem aplikacji.

Wykorzystując ten sam interfejs, co wielokrotnie nagradzana tradycyjna nawigacja TomTom GO, mobilna aplikacja pozwala kierowcom docierać do celu szybciej każdego dnia. Dzięki mapom offline, usłudze TomTom Traffic, wyrafinowanemu prowadzeniu oraz ostrzeżeniom o fotoradarach, aplikacja jest idealnym partnerem dla mobilnych użytkowników. Oferuje licencję na mapy całego świata, dzięki czemu kierowcy mogą jej używać w ponad 150 krajach bez konieczności łączenia z internetem**.

TomTom GO Mobile

„Aplikację TomTom GO Mobile na iPhone stworzono z myślą o tych kierowcach, którzy chcą korzystać z najlepszych rozwiązań TomTom na swoich smartfonach” – mówi Corinne Vigreux, Dyrektor Zarządzająca TomTom Consumer. „Całkowicie przeprojektowaliśmy nasze rozwiązanie mobilne, dzięki czemu każdy kierowca będzie miał szansę spróbować nawigowania z funkcją TomTom Traffic. Teraz wszyscy użytkownicy iPhonów mogą omijać miejsca, gdzie powstają korki i docierać do celu szybciej każdego dnia”.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Apple iTunes: https://itunes.apple.com/pl/app/tomtom-go-mobile/id884963367?mt=8

Funkcje aplikacji nawigacyjnej TomTom GO:

 • Mapy Świata: Możliwość instalowania i pobierania map całego świata bez dodatkowych opłat.***
 • TomTom Traffic: Bieżące informacje o opóźnieniach oraz dostępności szybszych tras.
 • TomTom Fotoradary: Korzystając z ostrzeżeń o fotoradarach otrzymywanych dzięki milionom użytkowników nawigacji TomTom, możesz mniej stresować się podczas jazdy.****
 • Mapy offline: Mapy są przechowywane w pamięci telefonu. Nie trzeba łączyć się z internetem ani korzystać z roamingu danych, aby planować lub zmieniać trasy.
 • POI: Od stacji paliw po hotele – aplikacja zawiera miliony przydatnych punktów użyteczności publicznej.
 • Szybkie wyszukiwanie: Sprawne odnajdywanie miejsc docelowych dzięki wykorzystaniu
  wyników wyszukiwania intuicyjnego. Funkcja szybkiego wyszukiwania miejsca docelowego zaczyna działać w momencie rozpoczęcia wpisywania.
 • Nawigowanie do skopiowanych adresów: Wybierz dane lokalizacyjne ze strony internetowej lub innej aplikacji i skopiuj bezpośrednio do okna funkcji Szybkie Wyszukiwanie
 • Dotknij i jedź: Dotknij na mapie jeden ze swoich ulubionych celów i już jesteś prowadzony do niego.
 • Asystent Pasa Ruchu: Dokładnie wiesz, który pas zająć na głównych skrzyżowaniach.

* Kierowca otrzymuje możliwość korzystania z funkcji nawigacyjnej w zakresie 75 km miesięcznie. Obejmuje ona usługi TomTom Traffic i Fotoradary TomTom. Pierwszego dnia każdego miesiąca bezpłatny limit 75 km jest dodawany do aplikacji. Kilometry nie kumulują się i nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy.

** Dostęp do wszystkich funkcji aplikacji wymaga połączenia sieciowego.

*** Mogą pojawić się ograniczenia związane z pojemnością przechowywanych danych. Co roku można pobrać cztery (lub więcej) pełnych aktualizacji map. Wymagane jest połączenie sieciowe.

**** Na stronie https://tomtom.com/19212 można sprawdzić dostępność usługi dla poszczególnych państw. Usługa wymaga komórkowego połączenia telefonicznego. Operator może pobierać opłaty za wykorzystanie danych, a koszty mogą być wysokie

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ar3k
ar3k
6 lat temu

75km na miesiąc hmmmm czasami dziennie robię więcej

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx