wtorek, 23 kwietnia

Nadchodzący iPhone 6 może posiadać 1 GB pamięci RAM, wynika ze schematu opublikowanego przez chiński serwis urządzeń Apple GeekBar. Schemat pochodzi podobno z wewnętrznego łańcucha dostaw, ale nie wiadomo, czy schemat jest przeznaczony dla 4,7 calowego czy 5,5 calowego iPhone’a 6.

iphone6_1gbram_schematic2-800x421

Jeśli schemat jest rzeczywiście prawdziwy, iPhone 6 dołączy do iPhone’a 5, iPhone’a 5S oraz iPhone’a 5C, które wyposażone sią w 1 GB pamięci RAM. To wskazywałoby, że ilość pamięci RAM będzie również poniżej konkurentów, takich jak Samsung Galaxy S5 i HTC One M8, gdzie oba wyposażone są w 2 GB pamięci RAM. Ważne jest, aby pamiętać, że Apple nigdy nie podkreślał ilości pamięci RAM w telefonie iPhone, a zamiast tego skupiał się na optymalizacji doświadczeń użytkownika poprzez szczelną integrację oprogramowania i sprzętu.

 Oczekuje się, że Apple ogłosi iPhone’a 6 na imprezie 9 września, wraz z rozpoczęciem sprzedaży wersji 4.7-calowej prawdopodobnie około tygodnia później. Możliwe, że wersja 5.5-calowa pojawi się w tym samym czasie, jednak zgłaszane problemy produkcyjne z większym urządzeniem może spowodować opóźnienie w początkowej sprzedaży aż do końcówki roku lub początku przyszłego roku. Oczekuje się, że oba modele iPhone’a 6 wyposażone będą w cieńszą, zaokrągloną obudowę, szybszy procesor A8, nowy aparat ze stabilizacją i iOS 8.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx