piątek, 19 lipca

Plotki sugerują, że wysokiej klasy słuchawki nauszne marki Apple, nad którymi Apple pracuje już od dłuższego czasu, mają zostać wypuszczone przed końcem 2020 roku. Dziś na Twitterze pojawiły się domniemane zdjęcia słuchawek „AirPods Studio”.

Zdjęcie udostępnione przez użytkownika Fudge, który dostarczył dokładnych szczegółów na temat planów Apple w przeszłości, przedstawia czarne słuchawki z dużymi podłużnymi nausznikami i szarą wyściółką z materiału w górnej części pałąka, która według Fudge jest siatką użytą w głośniku HomePod. Jest też osobny film z białą wersją.

 

 

Mark Gurman z Bloomberga powiedział wcześniej, że Apple pracuje nad dwiema wersjami „AirPods Studio”, jedną, która jest wersją premium z wyższej półki i taką, która jest ukierunkowana na fitness i wykonana jest z lżejszych materiałów. Fudge sugeruje, że jest to lżejszy wariant „sportowy”. W tamtym czasie Gurman opisywał słuchawki o wyglądzie retro z nausznikami, które obracają się wraz z pałąkiem na głowie, połączonym z cienkimi metalowymi ramionami, co wydaje się jak opis słuchawek ze zdjęcia.

Oczekuje się, że ‌AirPods Studio będą miały wymienne nauszniki i wyściółkę pałąka na głowę, które będą magnetycznie mocować się do ramy, umożliwiając użytkownikom zmianę kolorów i wariantów w celu dopasowania.

Oprócz tych cech konstrukcyjnych, oczekuje się, że „AirPods Studio” będą zawierały aktywną redukcję szumów, wykrywanie głowy i szyi, wykrywanie orientacji i inne a ich cena w USA ma wynosić 349 dolarów.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy „AirPods Studio” mogą zostać wypuszczone, ale dzięki przesuniętej premierze iPhone’a Apple może je zaprezentować właśnie wraz z nowymi modelami iPhone 12.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx