piątek, 12 kwietnia

Plotki sugerują, że nowy iPad mini jest już tuż tuż, a przypuszczalne etui na tablet udostępnione przez indyjski blog 91Mobiles wskazuje obecnie na kilka zewnętrznych zmian projektowych poza centralnie umieszczonym tylnym mikrofonem. Blog przypisuje zdjęcia do współpracownika Slashleaks, Sudhanshu Ambhore.

Poza centralnie umieszczonym mikrofonem, obudowa jest zgodna z wyglądem iPada mini 4, w tym z dwoma głośnikami i złączem Lightning na dole, gniazdem słuchawkowym i przyciskiem zasilania na górze, przyciskami głośności wzdłuż prawej strony i tym, co wydaje się być okrągłym, tylnym aparatem z jednym obiektywem.

Jeśli etui faktycznie jest prawdziwe to potwierdza informacje udostępnione przez OnLeaks i japoński blog Mac Otakara, z których oba słyszały, że tak zwany iPad mini 5 będzie wyglądał praktycznie identycznie jak iPad mini 4. Innymi słowy, może to oznaczać zwykłą poprawę specyfikacji, w tym, według analityka Ming-Chi Kuo, ulepszony procesor.

Warto jednak zauważyć, że pojawiło się kilka sprzecznych plotek na temat iPada mini, w tym zdjęcia modelu z przeprojektowanym pasmem antenowym i wcześniejsze etui z wycięciami na cztery głośniki i otworem w kształcie pigułki odpowiednim dla tylnej kamery z lampą błyskową LED umieszczoną pod nim jak w 9,7-calowym iPadzie.

Apple będzie gospodarzem wydarzenia medialnego 25 marca w Steve Jobs Theatre, ale BuzzFeed News doniósł, że nowy iPad mini i nowej generacji AirPods „prawdopodobnie nie pojawią się” podczas prezentacji. Zamiast tego oczekuje się od Apple wprowadzi swoją usługę wideo i serwis informacyjny oparty na subskrypcji.

Jeśli nowy iPad mini nie zostanie zaprezentowany podczas imprezy, może zostać ogłoszony za pośrednictwem komunikatu prasowego, który byłby odpowiedni, gdyby była to tylko poprawa specyfikacji. Plotki wskazują również na drobne odświeżenia 9,7-calowego iPada i iPoda touch.

IPad mini 4 został wydany we wrześniu 2015 roku i pozostaje dostępny w sprzedaży już od 1899 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx