czwartek, 30 listopada

Firma Algoriddim zaktualizowała swoje zaskakująco potężne oprogramowanie dla DJ’ów o duże wsparcie iCloud oraz iOS 5. Aplikacja Djay, która jest dostępna dla iPad’a i iPhone’a „zmienia iPada w pełnoprawny system DJ’ski i bezproblemowo integruje się z bibliotekami iPoda”. Djay obejmuje szeroką gamę profesjonalnych funkcji DJ’skich, efekty audio i obsługuje nawet pre-cuing za pomocą kabla firmy Griffin.

W najnowszej aktualizacji 1.4, Djay dodaje integrację iCloud (tworzenie kopii zapasowych i synchronizacji ustawień piosenki, takie jak punkty cue, edytowany BPM, itp. bezprzewodowe „over the air” we wszystkich urządzeniach iOS z zainstalowaną aplikacją Djay), integracja z AirPlay, integracja z blokadą ekranu (wyświetlany jest aktualnie grany utwór, informacja o nim i grafika), biblioteki sortowane wg BPM i wiele różnych funkcji audio.

Djay dla iPada można kupić za 19,99 dolarów tutaj a dla iPhone’a i iPod’a Touch za 0,99 dolara tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
3 lat temu

[…] Dziś na targach IFA w Berlinie Philips i Armin van Buuren zaprezentowali nowe urządzenie o nazwie M1X-DJ System. Łącząc elegancki, estetyczny wygląd i łatwy w użyciu interfejs z innowacyjną technologią, M1X-DJ pozwala każdemu kto chce mixować, grać i dzielić się swoją muzyką z jednego przenośnego urządzenia. Łączy on w sobie DJ-ski kontroler dźwięku, który jest zintegrowany ze złączem Lightening firmy Apple i Bluetooth oraz współpracuje z jedną z najlepszych aplikacji do miksowania muzyki djay 2 firmy Algoriddim. […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx