wtorek, 25 czerwca

Dziś na targach IFA w Berlinie Philips i Armin van Buuren zaprezentowali nowe urządzenie o nazwie M1X-DJ System. Łącząc elegancki, estetyczny wygląd i łatwy w użyciu interfejs z innowacyjną technologią, M1X-DJ pozwala każdemu kto chce mixować, grać i dzielić się swoją muzyką z jednego przenośnego urządzenia. Łączy on w sobie DJ-ski kontroler dźwięku, który jest zintegrowany ze złączem Lightening firmy Apple i Bluetooth oraz współpracuje z jedną z najlepszych aplikacji do miksowania muzyki djay 2 firmy Algoriddim.

Philips M1X-DJ System zawiera głośniki o imponującej mocy 80-watów. Zoptymalizowany jest pod iPada i kompatybilny z iPhone’em 5 poprzez złącze Lightening i połączenie Bluetooth. Korzystając z aplikacji djay 2, możesz przełączać się między utworami na liście odtwarzania lub mixować utwory tworząc coś zupełnie własnego. Zintegrowany kontroler DJ-ski pozwala na miksowanie i scratchowanie swoją muzyką za pomocą dwóch talerzy oraz łączenie za pomocą cross fadera – tak jak wykonują to profesjonalni DJ-ie.

System jest prosty w obsłudze i zapewnia autentyczne doznania DJ-skie od początkujących do profesjonalistów, w zależności od wybranego sposobu korzystania z funkcji. Z wieloma wejściami i wyjściami, aspirujący artyści mogą połączyć kilka systemów M1X-DJ lub większe systemy stereo dla wzmocnienia dźwięku do otoczenia klubowego. Bluetooth pozwala podzielić się swoją ulubioną muzykę z innymi urządzeniami Bluetooth. Kiedy impreza przenosi na zewnątrz kiedy nie ma dostępu do zasilania, M1X-DJ zagra przez pięć godzin z wbudowanych w niego baterii.

Philips M1X-DJ Sound System będzie dostępny w sprzedaży od listopada 2013 roku w sugerowanej cenie detalicznej 399,95 Euro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx