sobota, 13 lipca

Możliwość nagrywania działań na wyświetlaczu urządzenia iOS była funkcją ograniczoną wcześniej tylko dla użytkowników jailbreaka posiadających aplikację „Display Recorder”. Dziś niespodziewanie Apple umożliwił aplikacji o tej samej nazwie, z jeszcze większą liczbą funkcji nagrywania ekranu, pojawienie się w App Store.

Wersja rejestratora wyświetlacza dostępna w App Store wydana została przez Software Bugun. Pozwala na eksport nagranego filmu do serwisu YouTube lub swojej „Rolki aparatu”. Wewnątrz aplikacji mamy możliwość dość wielu ustawień audio i wideo, a nagrywanie i łączenie dźwięku odbierane jest przez wbudowany mikrofon.

Wydaje się, że aplikacja może zająć miejsce dotychczasowych screenów do kompilacji wideo. Apple nie pozwalał do tej pory żadnej aplikacji na przechwytywanie ekranu nawet dla screenów do App Store. Możliwe, że Apple nieopacznie przepuścił aplikację Display Recorder, ale wciąż jest ona dostępna w App Store za 1,59 EURO. Film prezentujący możliwości aplikacji możecie zobaczyć poniżej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krystian
Krystian
11 lat temu

Jest niedostepna w polskim sklepie apple 🙁

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx