poniedziałek, 4 marca

Disney+ wejdzie do Europy wcześniej niż zakładano. Disney ujawnił dziś, że Irlandia, Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Austria, Szwajcaria i Wielka Brytania otrzymają usługę przesyłania strumieniowego 24 marca.

Dodatkowe rynki Europy Zachodniej, w tym Belgia, kraje nordyckie i Portugalia otrzymają dostęp do usługi latem 2020 roku podała spółka w komunikacie prasowym. Disney+ jest już dostępny w Holandii, gdzie uruchomiono go jako bezpłatny pilotażowy okres próbny we wrześniu. Na liście oficjalnie nie widnieje nigdzie Polska.

Nowa data premiery jest o tydzień wcześniejsza niż pierwotnie planowano. W listopadzie dyrektor generalny Disney Bob Iger powiedział, że data wprowadzenia na rynki europejskie to 31 marca.

Potwierdzono również ceny usługi w Europie, które bedą wynosiły 5,99 GBP/6,99 EUR miesięcznie lub 59,99 GBP / 69,99 EUR w abonamencie rocznym. Disney+ będzie dostępny na urządzeniach Amazon Fire, telewizorach LG i Samsung, urządzeniach do przesyłania strumieniowego Roku, Apple TV, iOS, Android, Xbox One i PS4.

W serwisie będzie dostępnych ponad 500 filmów fabularnych i ponad 7500 programów, w tym nowe oryginalne treści, takie jak uznany przez krytyków „Mandalorian” i „Świat według Jeffa Goldbluma”, a także ponadczasowe klasyki, takie jak „Lady and the Tramp” i cała biblioteka Pixar.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx