niedziela, 25 września

Ian Delucca, projektant z Los Angeles, przerobił słuchawki AirPods okładając je złotem i diamentami tworząc serię, która według autora ma nas „prowadzić nas do nowych relacji ze światem materialnym”. I tą w relację możemy wejść za jedyne 20 000 dolarów.

Urządzenia mobilne Apple już są uważane za drogie. To jednak nie powstrzymało jubilerów od stylizacji iPhonów, zegarków Apple i AirPod za pomocą drogocennych klejnotów, złota, a nawet kawałków meteorytu.

Projekt słuchawek AirPods stworzony przez Delucca, zatytułowany „Object No 1” wydaje się niedrogi w porównaniu z innymi gadżetami lux.

Rosyjska firma Caviar regularnie zdobi złotem iPhone’y scenami przedstawiającymi prezydenta Władimira Putina. Projektanci Caviar zmodyfikowali nawet wygląd zegarka Apple o diamenty i złoto o wartości 43 000 dolarów. To jednak nic w porównaniu z raperem Drake. Na początku tego roku zapłacił on jubilerowi 400 000 dolarów za pokrycie obudowy swojego iPhone’a X niebieskimi diamentami i białym złotem.

Delucca pokrył AirPods białym złotem i umieścił na nim 1000 VVS naturalnych, wydobytych diamentów. Wszystkie diamenty mają niedoskonałości. VVS to skrót z angielskiego Very, Very Slightly, co oznacza, że wady są znikome i ledwo wykrywalne.

Jeśli jesteście zainteresowani AirPodsami Object No. 1, skontaktujcie się z Delucca na jego koncie Instagram. Każde AirPods mają swój indywidualny numer (istnieje tylko 25 par) i są wyposażone w marmurową podstawkę ładującą.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx