czwartek, 16 września

Jak ujawnił Dominique Leca w wywiadzie dla Business Insider, firma pracuje nad wersją programu Sparrow na iPhone’a. Jest ona jak narazie w bardzo wczesnej fazie rozwoju i nazywać ma się po prostu „Sparrow for iPhone”. Dla tych, którzy nie znają aplikacji, Sparrow jest alternatywą klienta poczty elektronicznej dla Mac OS, która zadebiutowała jako połączenie pomiędzy klasycznym e-mailem a użytecznością Tweetie. Ostatecznie przekształcił się on w potężne rozwiązanie, pozwalające uzyskać dostęp do Gmail (w tym funkcji, takich jak skróty, gwiazdy i etykiety). Aplikacja jest dobrze zintegrowana z systemem Lion, poprzez tryb pełnoekranowy oraz całkowicie zmieniony pasek boczny do poruszania się w swoich skrzynkach pocztowych.

Sparrow jest sprzedawany za 9,99 dolarów w App Store Mac, a także dostępny jest bezpłatnie w wersji Lite z możliwością obsługi tylko jednego adresu e-mail.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pozycjonowanie Leżajsk
Pozycjonowanie Leżajsk
9 lat temu

Czy mogę wykorzystać co niektóre informacje zawarte w powyższym wpisie w swojej prezentacji, którą wykonuję na ów temat ? Wiele to dla mnie znaczy. W ramach podziękowania jestem wstanie wstawić odnośnik do Twojej strony na moim blogu. Przemyśl to oraz daj mi znać jak będziesz zaciekawiony moją propozycją nie do odmówienia 🙂

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x