wtorek, 31 stycznia

Kilka miesięcy po wydaniu iPhone’a 4S w końcu doczekaliśmy chwili, w której można oficjalnie zainstalować port Siri na starszych iUrządzeniach Apple’a. Tym razem taka możliwość napływa od sławnego hakera chpwn.

Niestety, taka możliwość jest narazie dostępna tylko dla tych, którzy posiadają jailbraek na swoich urządzeniach. Port, o którym mówa wykorzystujący oficjalne serwery Apple’a, z oficjalnym interfejsem Siri, więc instalując paczkę Spire z Cydii, można powiedzieć, że otrzymuje się w pełni funkcjonalną Siri na dowolnym urządzeniu z iOS 5. Niestety, problem z autoryzacją urządzenia na serwerach Apple’a nie zniknął. Aby móc pomyślnie korzystać ze Spire, wcześniej trzeba pobrać odpowiednie informacje od dowolnego iPhone’a 4S:

Spire nie jest kompletnym rozwiązaniem. Apple wciąż wymaga autoryzacji do używania Siri, więc stosowne informacje z iPhone’a 4S wciąż są potrzebne. Aby je dodać, Spire pozwala wprowadzić Twój własny adres serwera proxy.

Chpwn sugeruje, że jeśli ktoś nie posiada iPhone’a 4S, najlepiej jeżeli zwróci się do jakiegoś znajomego z prośbą o pożyczenie w wiadomym celu telefonu w zamian za jakąś przysługę.

Narzędzie Spire dostępne jest w Cydii zupełnie za darmo, w repozytorium BigBoss.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx