wtorek, 18 czerwca

DC Copy to nowa aplikacja, która robi jedną rzecz. Pozwala skopiować zdjęcia i filmy do telefonu iPhone, wrzucając je do rolki aparatu za pośrednictwem iTunes. Powiecie że przecież można to robić i bez aplikacji. Racja. Ale nie do końca. 

Faktycznie, przenoszenie zdjęć na telefon jest możliwe poprzez iTunes. Tylko nie jak pewnie wiele z was mogło się przekonać nie jest to aż tak proste i bezproblemowe. A z tą aplikacją polega na jednym przeciągnięciu plików.

Aby skorzystać z DC Copy, podłącz urządzenie iPhone lub iPad do komputera Mac i uruchom zakładkę aplikację. Następnie przeciągnij wybrane zdjęcia lub filmy (JPEG, BMP, PNG, MOV i MP4), które chcesz przenieść do przestrzeni dyskowej DC Copy. To wszystko. Teraz wystarczy uruchomić aplikację i pliki są automatycznie wrzucone przez aplikację.

Zastanawiacie się wciąż po co Wam to potrzebne? Ponieważ domyślny sposób na przenoszenie zdjęć do iPhone’a to prawdziwy koszmar. Musicie umieścić zdjęcia w iPhoto, a następnie wskazać w iTunes by zsynchronizował odpowiednie albumy z iPhone’em. Tak, można wskazać w iTunes inny folder zamiast ten z iPhoto, ale wtedy stracicie wszystkie zdjęcia z rolki aparatu. DC Copy pozwala nadal zachować posiadane zdjęcia  i jeszcze szybko dodać nowe kiedy macie taką porzebę.

DC Copy jest już dostępny za darmo tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx