poniedziałek, 22 kwietnia

T-Mobile wprowadził opcję całkowicie darmowego testowania swojego internetu. Co ważne, aby zostać testerem, nie trzeba być klientem tej sieci.

Po raz pierwszy w Polsce, użytkownicy innych sieci mają okazję, aby przetestować nielimitowany internet mobilny od T-Mobile, nie zmieniając swojego obecnego operatora. Dzięki wyjątkowej propozycji mogą aż przez 90 dni korzystać z usługi bezpłatnie dzięki karcie e-SIM.

Według rankingów SpeedTest.pl T-Mobile wielokrotnie zajmował pozycję lidera w kategorii prędkości internetu mobilnego. Teraz każdy może się przekonać, czy faktycznie internet od magentowego operatora działa tak dobrze, że nie chce się z niego rezygnować. To pierwsza taka usługa na polskim rynku –użytkownik nie musi zmieniać swojego operatora, aby cieszyć się nielimitowanym internetem w T-Mobile i działać bez ograniczeń już od dzisiaj.

Każdy, kto posiada smartfon obsługujący standard e-SIM, może sprawdzić jakość usług T-Mobile i zrobi to w prosty, szybki oraz bezpieczny sposób właśnie za pomocą karty e-SIM. Jak to działa? Użytkownik, który chciałby bezpłatnie przez 90 dni korzystać z nielimitowanych pakietów danych na terenie Polski, musi po prostu zamówić kartę e-SIM od T-Mobile z dostępem do internetu. Dzięki temu otrzymuje dostęp do sieci 5G T-Mobile i korzysta z nielimitowanego internetu wszędzie tam, gdzie tego potrzebuje.

Ponadto na tę usługę nie trzeba podpisywać żadnej umowy – z oferty można korzystać przez 3 miesiące, a po 3 miesiącach eSIM zostanie wyłączony automatycznie.

Szczegółowe informacje na temat usługi dostępne są na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/wirtualna-karta-sim gdzie można skorzystać wchodząc w zakładkę „Zamów eSIM”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx