poniedziałek, 24 czerwca

D-Link, globalny lider w urządzeniach inteligentnego domu oraz technologii sieciowej, rozbudował portfolio urządzeń bezprzewodowych Covr Whole Home Mesh Wi-Fi o zestaw urządzeń do budowy sieci Mesh – COVR-1102. Certyfikowany system WiFi EasyMesh™ D-Linka zapewnia bezprzewodowe połączenia w tle, a jednocześnie umożliwia elastyczne zwiększanie zasięgu poprzez dodawanie kolejnych wzmacniaczy zgodnych z EasyMesh™. Rozwiązanie wspiera najnowsze szyfrowanie WPA3.

COVR-1102, który opracowano z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na szybkie połączenia bezprzewodowe w domach, składa się z dwóch punktów dostępowych Covr zapewniających pokrycie sygnałem sieci dużych obszarów do 325 m2 i umożliwiających jednoczesne korzystanie z WiFi przez wiele urządzeń. Połączenia w dwóch zakresach z łączną przepustowością do 1200 Mbit/s dla każdego punktu dostępowego Covr dają użytkownikom możliwość korzystania z rozmów wideo, jednoczesnego przesyłania filmów w jakości HD z wielu urządzeń oraz grania w gry bez opóźnień w każdym pomieszczeniu w domu.

Technologia Multiple-User MIMO (MU-MIMO)zwiększa wydajność działania sieci dzięki przesyłaniu danych do wielu urządzeń jednoczesne. Natomiast dzięki funkcji Smart Roaming urządzenia korzystają z najlepszego dostępnego sygnału WiFi.

Dzięki współpracy COVR-1102 z urządzeniami Amazon Alexa oraz Google Assistant, domową sieć WiFi można kontrolować za pomocą poleceń głosowych. Szybka i łatwa konfiguracja COVR-1102 odbywa się za pomocą bezpłatnej aplikacji D-Link Wi-Fi, która jest dostępna dla urządzeń z systemem Android oraz iOS.

W drugim kwartale 2020 r. do sprzedaży trafi zestaw AC1200 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi, składający się z trzech urządzeń. COVR-1103 umożliwi pokrycie sygnałem sieci bezprzewodowej obszaru o powierzchni do 464 m2.

Dostępność i cena

Więcej informacji o dostępności i cenie można uzyskać na stronie D-Linka http://www.dlink.com

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx