środa, 17 lipca

domniemany iPhone 6 - 1

Zestaw zdjęć przedstawiających coś, co może być prototypem nowej generacji iPhone’a obiegły wczorajszej nocy wszystkie blogi i portale związane z Apple. Sonny Dickson, zaprezentował je jako pierwszy, twierdząc że zostały pierwotnie udostępnione przez kogoś w Chinach, kto twierdził, że zdjęcia pokazują „iPhone 6”.

Nie jest oczywiście całkowicie jasne, czy urządzenie na zdjęciach jest faktycznym prototypem iPhone’a 6, czy też jest fałszywe. Wczesne prototypy iPhone’a 5s i iPhone’a 5c pokazywały czystą tylną obudowę, podczas gdy zdjęcia iPhone 6 wyraźnie pokazują napisy na tylnej obudowie , które są zasadniczo dodawane do telefonu w późniejszym terminie. Nie ma też plastikowego lub szklanego wycięcia dla anteny.

domniemany iPhone 6 - 3

Prototyp wygląda podobnie do obecnej generacji iPoda touch i iPada i posiada zaokrąglone, metalowe krawędzie. Co ciekawe, cała tylna obudowa jest metalowa. Nawet obecna generacja iPhone’a 5S jak i zeszłorocznego iPhone’a 5 posiada szklane wstawki z tyłu. I ma to swoje znaczenie. Całkowicie metalowa znacznie tłumi sygnał komórkowy, więc nie byłoby to nie najlepsze rozwiązanie.

domniemany iPhone 6 - 4

Plotki sugerują, że iPhone 6 będzie produkowany w różnych rozmiarach – jeden telefon z przekątną około 4,7 cala i drugi pomiędzy 5,5 a 5,7 cala. Ekran może być również pozbawiony bocznych ramek, podobny do tych z konkurencyjnych telefonów firm takich jak Samsung.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx