sobota, 20 kwietnia

Na dzień przed pierwszą tegoroczną konferencją Apple, w sieci pojawiły się rendery rzekomego „Mac Studio”, opisywanego jako hybryda między komputerem Mac Pro i Mac mini.

Rendery zostały udostępnione przez YouTubera Luke’a Miani i ukazują wygląd podobny do Mac mini, z bardzo podobną podstawą, ale około trzykrotnie wyższy w porównaniu do Mac mini mierzącego ok. 3,5 cm.

Mac Studio, według renderów, będzie wyposażony w diodę LED z przodu i termiczną konstrukcję na spodzie, która zapewnia odprowadzanie ciepła. Rendery nie pokazują szczegółów na temat typów portów zawartych w urządzeniu, chociaż Miani mówi w towarzyszącym poście na AppleTrack, że będzie zawierał „szeroki wachlarz IO” z większą liczbą portów USB-C niż obecny ‌Mac mini‌ M1, który tylko zawiera dwa porty.

Inne specyfikacje, w tym chip, na którym będzie działać maszyna, również nie zostały uwzględnione w nowo ujawnionych informacjach, ale Miani mówi, że Apple „bez wątpienia” ogłosi Mac Studio podczas jutrzejszej konferencji.

W zeszłym tygodniu 9to5Mac poinformował o istnieniu „Mac Studio”, opisując go jako hybrydę między najwyższej klasy komputerami Mac firmy Apple, Mac Pro i Mac mini. Strona uważa, że „Mac Studio” będzie mniejszym komputerem Mac Pro, o którym wcześniej informował Mark Gurman z Bloomberga. Podobno opracowywane są dwie różne wersje Mac Studio, jeden z chipem M1 Pro, a drugi z jeszcze mocniejszym procesorem Apple Silicon.

Apple prawdopodobnie zaprezentuje co najmniej jednego nowego Maca podczas swojej konferencji 8 marca. Plotki sugerują, że najbardziej prawdopodobny jest nowy, wyższy model „Mac mini” i zaktualizowany 13-calowy MacBook Pro, ale Apple pracuje również nad przeprojektowanym MacBookiem Air i nowy iMac’iem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx