wtorek, 25 czerwca

Serwis iMore donosi, że Apple planuje zorganizować prezentację nowego iPada 3 w środę, 7 marca 2012 roku. Oprócz samego dnia premiery, iMore twierdzi również, że iPad 3 będzie wyposażony w wyświetlacz Retina o rozdzielczości 2048×1536 a także czterordzeniowy procesor A6 i „ewentualnie” obsługę sieci 4G LTE.

Przytoczone przez serwis źródła, były podobno „niezawodne w przeszłości”. Ogólnie rzecz biorąc, strona wydaje się najmniej pewna obecności LTE w iPadzie 3:

Obsługa sieci 4G LTE jest kolejną tajemnicą otaczającą iPada 3. Zgodność z chipsetem Qualcomm daje taką mozliwość, ale międzynarodowy zasięg LTE wciąż jest jeszcze niewielki, a w niektórych przypadkach jego rozwój to kwestia roku lub więcej. Wygląda to trochę tak, jakby Apple szykował się z 4G LTE w kolejce dla kolejnego iPhone’a 5 w październiku, ale nie jesteśmy jeszcze pewni, czy iPad 3 dostanie go wcześniej.

iMore (wtedy Tipb) wcześniej zapowiedział także prawidłowy termin na wstępne zamówienia na iPhone’a 4S.

LTE miał podobno zostać wprowadzony do iPada 3 jak zapowiadanao w przeszłości. Jak zauważa iMore, wdrażanie technologii LTE przez firmy jest powolne, ale wielu operatorów agresywnie rozwija zasięg LTE. Apple również testował LTE w iOS 5 i zatrudnił do tego wykwalifikowanych inżynierów.

Jim Dalrymple z LoopInsight potwierdził także datę premiery za pomocą prostego „Tak”. Dalrymple jest znany z źródeł wewnątrz firmy Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx