sobota, 13 lipca

Według raportu w Wall Street Journal Apple testuje podobno 8-calowego iPada. Według gazety firma współpracuje z dostawcami komponentów w Azji, aby przetestować nową wielkość iPada z mniejszym ekranem. Według raportu, Apple chce poszerzyć swoją ofertę produktową by móc utrzymać swoją dominującą pozycję na rynku tabletów. 

Pracownicy dostawców Apple, którzy nie chcieli być przedstawiani, powiedzieli, że firma z Cupertino zaprezentowała ​​projekty ekranu o wielkości około 8 cali dla nowego urządzenia twierdząc, że są zainteresowani wyborem konkretnego dostawcy. Ostatni tablet Apple iPad 2, wyposażony jest w ekran 9,7-cala. Jedna z osób powiedziała, że mniejsze urządzenie będzie miało podobną rozdzielczość ekranu co iPad 2. Apple współpracuje z producentami wyświetlaczy, w tym z tajwańskim AU Optronics Co oraz LG Display z Korei Południowej nad dostawą paneli testowych – powiedziała informująca serwis osoba.

Apple zawsze twierdził, że tablety z mniejszymi ekranami niż iPad nie przyniosą jednakowego komfortu użytkowania. Jednak fakt, że Apple testuje urządzenia o mniejszych rozmiarach nie powinien być dużym zaskoczeniem. Jesteśmy pewni, że Apple testuje wszystkie rozmiary ekranów dla swoich urządzeń, co nie oznacza, że każdy z nich zostanie faktycznie wydany. Z drugiej jednak strony, Apple może się przygotowywać na wypuszczenie tańszego modelu iPada by móc dotrzeć do większego grona odbiorców z mniejszą zasobnością portfela.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx