czwartek, 22 października

Raport FocusTaiwan informuje, że Apple przesunął ostateczne terminy dla partnerów produkcyjnych, które pozwoliłyby firmie zaprezentować iPada 3 w rocznicę urodzin Steve’a Jobs’a czyli 24 lutego przyszłego roku.

Lokalna chińskojęzyczna gazeta doniosła w piątek, że premiera iPada 3 może nastąpić 24 lutego z okazji rocznicy urodzin współzałożyciela Apple Steve’a Jobs’a.
Powołując się na źródła blisko związane z tajwańskimi producentami i dostawcami części do iPada 3, gazeta Economic Daily News powiedziała, że tablet może być zaprezentowany w połowie pierwszego kwartału przyszłego roku lub do końca marca przyszłego roku.

Według raportu pracowników komponentów iPada, dostawcy części oraz partner produkcyjny Foxconn będą mieli ograniczony czas wolny związnay z obchodami Chińskiego Nowego Roku. Przypada on w 2012 roku na 23 stycznia, a wielu pracowników otrzymywało dotychczas  w tym okresie kilka dni wolnych od pracy.

Z różnych źródeł słyszeliśmy do tej pory różne pogłoski o dacie premiery iPada 3. Niektóre twierdzą, że debiut nastąpi na przełomie marca i kwietnia, podczas gdy inne wskazują na premierę już w lutym.

Apple w zeszłym roku zaprezentował nowe modele MacBook’a Pro właśnie w urodziny Steve’a Jobs’a, stąd bardzo prawdopodobne że i premiera kolejnego urządzenia może nastąpić także w tym dniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
Maciek
8 lat temu

No prosze. W moje imieniny 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x