piątek, 17 września

Według MacRumors, Apple pracuje obecnie nad możliwością połączenia wielu identyfikatorów Apple ID w jeden. Obecnie ci, którzy (niezależnie od przyczyny) posiadali wiele identyfikatorów firmy Apple nie byli w stanie ich połączyć, nawet kontaktując się bezpośrednio ze wsparciem technicznym Apple.

W artykule zamieszczonym wczoraj okazuje się, że czytelnik MacRumors pocztą elektroniczną wysłał maila dotyczącego tego problemu do CEO Apple Tima Cooka i natychmiast otrzymał telefon od pracownika firmy Apple odnośnie rozwiązania problemu. Pracownik skontaktował się z zespołem odpowiedzialnym, który powiedział, że jest świadomy tego problemu i wie że problem się powiększy po wprowadzeniu iCloud. Stwierdzono, że trwają prace nad rozwiązaniem tej kwestii i polecił, aby wybrać jedno konto do obsługi dla wszystkich przyszłych zakupów.

W aktualizacji do artykułu, MacRumors zauważa, że ​​drugi czytelnik też zgłosił taki sam problem, i uzyskał podobną reakcję na ten temat. Ta szybka reakcja przez Tima Cooka w odpowiedzi na e-mail od klienta, nie jest pierwszym przykładem odpowiedzialnego i podejścia do swojego nowego stanowiska.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x