czwartek, 16 września

„Bumpery” do iPhone’a 4. Niektórzy uważają że są ładne, że mają zadanie chronić nasz telefon, ale tak naprawdę nie chronią iPhone’a przed uszkodzeniem i po całej aferze z zasięgiem, cynicznie patrzy się na nie jak na protezę, która ma rozwiązać problem z tłumieniem anteny. Co gorsza, ich cena 29 dolarów wydaje się być mocno zawyżona.

No cóż, Apple ogłosił, że wycofuje „bumpery” wraz z pojawieniem się iPhone’a 5.

Serwis 9to5Mac informuje, że wraz z wejściem na rynek nowego iPhone’a, Apple wycofa „bumpery” nawet jeśli kolejny iPhone miałby się niewiele zmienić od poprzednika. Innymi słowy, nawet jeśli iPhone 4S (tańsza wersja iPhone’a 4) będzie zamknięty w tej samej obudowie, Apple i tak wycofa „bumpery”. Mają one być zastąpione przez coś podobnego, ale w tej formie mamy pożegnać je raz na zawsze.

Nie jesteśmy tym faktem zaskoczeni. „Bumpery” zupełnie nie pasowały do designu iPhone’a, co wystarczyło ocenić kładąc obydwa telefony obok siebie. Stosowanie „bumpera” było równoznaczne ze słabym zasięgiem iPhone’a, co z marketingowego punktu widzenia nie jest dobrym wizerunkiem. Nic więc dziwnego, że Apple postanowił wycofać je całkowicie ze sprzedaży.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marian
Marian
10 lat temu

i w sumie dobrze. nigdy nie korzystałem z tego pomimo tej całej akcji z zasięgiem. były po prostu brzydkie;)

games for kids
games for kids
9 lat temu

That’s pretty exciting news and I really hope more people get to read this.

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x