środa, 24 lipca

Analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo, który w przeszłości oferował niezwykle dokładne informacje na temat planów firmy Apple, opublikował dziś nowy raport mówiący o nadchodzących planach Apple i sugerując, że firma planuje bardzo aktywny harmonogram na okres września-października tego roku.

Wysyp nowości mają rozpocząć prawdopodobnie „całkowicie nowe” modele iPoda Touch i iPoda Nano. Szczegóły na temat nowych modeli są obecnie znikome, ale mówi się, że poprawiony iPod Touch ma posiadać nowy wyświetlacz w technologii in-cell, który został  przez kilka źródeł przypisany też dla iPhone’a następnej generacji.

Ogólnie, Kuo uważa, że silny wzrost sprzedaży iPodów w trzecim kwartale kalendarzowym będzie napędzany przez nowego iPoda Nano, a nie iPoda Touch.

Firma Apple nie dokonała żadnych istotnych zmian sprzętowych w iPodzie Touch we wrześniu ubiegłego roku, dodając tylko do oferty białe modele i obniżając cenę. W konsekwencji, iPod Touch zachował procesor A4 wprowadzony we wrześniu 2010 roku, mimo że iPhone 4S przeniósł się na nowy procesor A5.

Apple nie oferował również żadnych poważnych zmian w iPodzie Nano we wrześniu ubiegłego roku, jedynie obniżając cenę i wdrażając aktualizację oprogramowania dla tej linii. Jedne z ostatnich plotek mówią, że iPod Nano zostanie całkowicie przeprojektowany dostając podłużny kształt, prostokątny ekran i przycisk Home podobny do tego występującego w urządzeniach iOS. Niejasne jest jednak, czy Kuo powołuje się na swoje źródła, czy też opiera się na tych zasłyszanych wcześniej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx