wtorek, 18 czerwca

Japoński serwis Macotakara donosi, że Apple planuje wprowadzić zupełnie nowy produkt Mac do swojej oferty. Cytując serwis będzie to „absolutnie różny od dotychczasowych produktów”, a potencjalnie zestaw ten ma być wprowadzony do końca tego roku.

„Według anonimowego źródła w Azji, Apple przygotowuje się do wydania nowego Mac line-up do końca tego roku. Produkt ten ma być wyraźnie odmienny od dotychczasowej linii produktów Mac, jego nowa nazwa nie jest jednak jeszcze znana.”

Macotakara ma już doświadczenia, jeśli chodzi o plotki firmy Apple. W grudniu ubiegłego roku podała informację o oddaniu iPada 2 z większym głośnikiem, który rzeczywiście w tej wersji pojawił się kilka miesięcy później. Na stronie serwisu prawidłowo podano datę wydarzenia medialnego wprowadzającego właśnie iPada 2, jak również termin rozpoczęcia i wprowadzenia Final Cut Pro X i urządzeń innych producentów Thunderbolt. Na stronie była jednak błędna informacja na temat nowej pamięci Toggle DDR 2.0 dla MacBook Air. Czy tym razem serwis podaje sprawdzoną plotkę? O tym przekonamy się już niedługo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx