piątek, 3 lutego

The Verge donosi, że Product Manager Microsoftu potwierdził dziś, że firma pracuje nad wersją pakietu Microsoft Office zarówno na system iOS jak i Android, którego uwolnienie ma nastąpić nie wcześniej jak w marcu 2013. Informacja ta została podana przez czeski serwis IHNED.cz po konferencji prasowej w tym kraju.

The Verge zauważa również, że widział informację prasową z Microsoftu w Czechach potwierdzającą te plany.

„Oprócz dodatku do systemu Windows, pakiet Office dostępny będzie również na innych systemach operacyjnych: Windows Phone, Windows RT, Mac OS, Android, iOS i Symbian,” powiedział Microsoft.

Informacja prasowa wspomina również, że pakiet Office 2013 zostanie udostępniony dla przedsiębiorstw w grudniu, a dla klientów indywidualnych na koniec lutego 2013 roku. „Usługi Office 365  i inne produkty biurowe (na telefony komórkowe i tablety) ukażą się od marca 2013 roku,” mówi Microsoft.

O pakiecie Office na urządzenia iOS mówi się już od dłuższego czasu. The Daily informował w lutym, że miał w ręce działający prototyp oprogramowania, ale Microsoft zaprzeczył tym informacjom. W maju, pojawiły się kolejne plotki o premierze Office’a na iPada w listopadzie tego roku. Obecnie wydaje się jednak, że premiera wersji na iOS może być ściślej powiązana z premierą pakietu Office 2013.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx