poniedziałek, 4 marca

OpenAI ogłosiło, że funkcja czatów głosowych w oficjalnej aplikacji ChatGPT na iPhone’a i iPada jest od teraz dostępna dla każdego, bez konieczności subskrypcji.

OpenAI wprowadziło czaty głosowe w swojej aplikacji ChatGPT we wrześniu. Ta funkcja daje użytkownikom możliwość rozmawiania z botem na czacie zamiast pisania, ale wcześniej była dostępna tylko dla abonentów Plus i Enterprise.

Czat głosowy jest dostępny również w języku polskim, chodź jak każde tego typu narzędzie zdarza mu się problem z wyraźnym wymówieniem polskich słów. Do wyboru mamy pięć rodzajów głosów, a wśród nich kobiece i męskie.

ChatGPT-głos

ChatGPT  jest od dawna dostępny w Internecie, a wcześniej był udostępniany na iOS za pośrednictwem wielu aplikacji firm zewnętrznych, z których wiele było tylko próbą wyciągnięcia od użytkowników pieniędzy za subskrypcję. Legalna, oficjalna aplikacja zapewnia użytkownikom bezpieczny sposób korzystania z ChatGPT w podróży.

Dla tych, którzy nie znają ChatGPT, jest to chatbot oparty na sztucznej inteligencji, który wykorzystuje generatywną sztuczną inteligencję do odpowiadania na pytania i udzielania porad na różne tematy. Historia jest synchronizowana na różnych urządzeniach, dzięki czemu można zobaczyć swoje interakcje z ChatGPT zarówno w Internecie, jak i na urządzeniach z systemem iOS.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx