niedziela, 19 maja

ColorWare, firma, która na zlecenie maluje produkty Apple ogłosiła, że rozpoczyna przyjmowanie zleceń na AirPods Apple, które można nabyć przez stronę w wielu różnych kolorach.

Za 289 dolarów czyli dodatkowe 130 dolarów od standardowej ceny słuchawek w USA, ColorWare może je pomalować w jeden z 58 różnych odcieni, od gładkich po metaliczne w każdy kolor tęczy. Głęboki czarny połysk jest również opcją, dając klientom posiadającym iPhone’a w kolorze „Jet Black” zestaw słuchawek w identycznym kolorze.

Każda słuchawka może być pomalowana na inny odcień, a za dodatkowe 30 dolarów, ColorWare może również pomalować etui ładujące. Poza niestandardowi kolorami, użytkownicy mogą również wybrać matowe lub błyszczące wykończenie, aby zestaw AirPods był już zupełnie wyjątkowy.

W celu pomalowania produktów, ColorWare w pełni demontuje je i ostrożnie niestandardowo maluje każdy pojedynczy komponent. Na swoim koncie na Twitterze, ColorWare mówi, że opracowanie sposobu dla AirPods był „daleki od łatwego”. I wcale mnie to nie dziwi.

Łączna cena za w pełni przemalowany zestaw AirPods wynosi 319 dolarów, co jest około dwukrotnie wyższą ceną od zwykłych białych AirPods zakupionych od firmy Apple. Oprócz wydania sporej sumy pieniędzy za niestandardowy zestaw AirPods użytkownik, który się na nie zdecyduje będzie też musiał trochę poczekać. Orientacyjny czas podawany przez ColorWare wynosi obecnie 10-12 tygodni. ColorWare często pozwala klientom przesłać własne urządzenia do malowania, ale nie jest to obecnie opcja dostępna z AirPods.

W związku z  tym, że 319 dolarów to jednak sporo pieniędzy do zapłacenia za wyposażenie dodatkowe, ColorWare oferuje próbki farb, dzięki czemu użytkownicy mogą przetestować kolory przed złożeniem zamówienia. Każdy zestaw trzech próbek farb kosztuje 15 dolarów.

Wszystkie prace ColorWare są objęte 12 miesięczną gwarancją lub 24 miesięczną przy zakupie dodatkowej opcji. Zwroty są dostępne w ciągu pierwszych 30 dni, ale podlegają opłacie 25% ceny.

ColorWare maluje szereg urządzeń od komputerów iMac i MacBook do akcesoriów takich jak klawiatura Magic Keyboard i mysz Magic Mouse 2. Firma maluje również inne akcesoria, takie jak konsole do gier i słuchawki, a także oferuje szeroki wybór skórek dla produktów takich jak MacBook i iPhone.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx