wtorek, 23 lipca

ChargeCard to gadżet, który ma ułatwić Ci ładowanie iPhone’a. Zaprojektowany został, by z łatwością zmieścić się w portfelu, torebce lub kieszeni. Ma kształt karty kredytowej i grubość zaledwie 2.54mm. To najcieńszy kabel do ładowania iPhone’a jaki można kupić, a skorzystać z niego możesz wszędzie gdzie znajdziesz wolny port USB.  Co więcej, w końcu można pożegnać się z bałaganem kabli.

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem iPhone’a, to mało prawdopodobne, że bateria starcza Ci na cały dzień. Starczy pewnie przy mniejszym użyciu, ale jeśli dużo dzwonisz, oglądasz wiele filmów lub grasz w gry, to może się zdarzyć, że bateria przetrwa tylko pół dnia.

Aby temu zapobiec, można oczywiście nosić ze sobą ładowarkę. Można też nosić ze sobą kabel USB w kieszeni lub torebce, choć nie jest to poręczne rozwiązanie. Można też kupić ChargeCard, wsunąć do portfela, i wyciągnąć go gdziekolwiek i kiedykolwiek będziesz potrzebować naładować telefon iPhone. Schowany w kieszeni, portfelu lub torebce, wiedz, że nie zostanie uszkodzony.

ChargeCard możesz podłączyć do telewizora, konsoli gier, komputera, czy radia samochodowego. Jest w zasadzie zgodny z prawie każdym portem USB jaki można znaleźć, więc ładowanie telefonu może się odbyć w dowolnym miejscu.

Projekt szuka aktualnie wsparcia na stronie Kickstarters, ale niewiele już mu brakuje, aby został zrealizowany. Za 20 dolarów możecie go wesprzeć i zapewnić sobie jeden taki gadżet w dowolnym kolorze. Myślę, że warto.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx