piątek, 24 maja

Firma Resideo zaprezentowała na targach CES 2019 swoje najnowsze inteligentne termostaty Honeywell Home T9 i T10 Pro.

Najnowsze termostaty serii T wyposażone są w bezprzewodowe czujniki, które mierzą temperaturę i wilgotność w układzie pokój za pokojem. Termostaty będą kompatybilne z HomeKit jeszcze w tym roku, według rzecznika firmy Apple, pozwalając na ich kontrolę w aplikacji Dom na iOS i macOS oraz przez Siri.

Inteligentne czujniki pokojowe oferują kilka innych funkcji w tym wykrywanie ludzi, co zapewnia w zajmowanym pomieszczeniu pożądanej temperatury.

T10 Pro Smart Thermostat

T10 Pro Smart Thermostat

T9 i T10 Pro oferują proste planowanie, geofencing i kompatybilność z programami, które mogą kwalifikować je do rabatów w wybranych regionach. Dzięki aplikacji Honeywell Home na iOS właściciele domów mogą ustawiać temperatury na jeden pokój, zmieniać priorytet pokoju, otrzymywać powiadomienia o temperaturze i wiele więcej.

T9 można skonfigurować w dość prosty sposób całkiem samodzielnie, natomiast T10 Pro wymaga profesjonalnej instalacji ze względu na kontrolę wilgotności i wentylacji.

Resideo mówi, że nowe termostaty serii T będą dostępne w USA już „tej wiosny”. Po uruchomieniu termostaty zostaną zintegrowane z Amazon Alexa i Google Assistant. Informacja prasowa Resideo nie wspomina o obsłudze HomeKit, ale rzecznik Apple potwierdził, że platforma będzie obsługiwana „jeszcze w tym roku”.

Przetwornik T9 z jednym czujnikiem będzie dostępny u największych sprzedawców detalicznych oraz w witrynie HoneywellHome.com za sugerowaną cenę 199,99 dolarów. T10 Pro będzie dostępny przez profesjonalnych wykonawców instalacji grzewczych i chłodniczych. Dodatkowe inteligentne czujniki pokojowe można kupić w pakiecie po dwa za 79,99 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx