sobota, 15 czerwca

Firma Satechi ogłosiła dzisiaj wprowadzenie nowej ładowarki podróżnej USB o mocy 75 W, która jest wyposażona w wiele portów do ładowania wszystkich urządzeń za pomocą jednego prostego zasilacza.

Ładowarka podróżna Multiport 75 W oferuje cztery porty ładowania, w tym port zasilania USB-C, dwa porty USB 3.0 i jeden port Qualcomm Quick Charge 3.0.

Port USB-C może zapewnić moc do 60W, dzięki czemu nadaje się do ładowania 12-calowego MacBooka, 13-calowego MacBooka Pro i podobnych urządzeń USB-C. Może także ładować 15-calowego MacBook Pro, ale ponieważ urządzenie to może pochwalić się mocą do 87W, może nie ładować się w pełni za pomocą ładowarki podróżnej Multiport, gdy jest mocniej obciążony.

Poza ładowaniem komputera MacBook lub MacBook Pro ładowarka podróżna może również ładować urządzenia z systemem iOS w tym samym czasie, o łącznej mocy do 75 W.

Korzystając z portu USB-C z kablem USB-C na Lightning, ładowarka podróżna umożliwia szybkie ładowanie urządzeń takich jak iPhone 8, iPhone 8 Plus i iPhone X.


 

Satechi mówi, że ładowarka podróżna ma zakres wejściowy 100-240V, dzięki czemu spełnia wymagania dotyczące napięcia w wielu krajach. Została również zaprojektowana w kompaktowych rozmiarach, aby ułatwić dopasowanie do plecaka lub bagażu.

Satechi USB-C 75W Multiport Travel Charger można kupić bezpośrednio ze strony internetowej Satechi za 64,99 USD.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx