niedziela, 24 września

Podczas trwających targów CES 2015 firma AcousticSheep zaprezentowała nowy model swoich miękkich, elastycznych słuchawek SleepPhones, które są cienkie i wystarczająco wygodne do noszenia podczas spania. Firma stara się dotrzeć ze swoimi słuchawkami do użytkowników potrzebujących muzyki lub kojących dźwięków aby móc spokojnie zasnąć.

Stworzone przez lekarza mającego problemy z zasypianiem ze względu na częste telefony pacjentów późno w nocy, słuchawki SleepPhones pozwalają użytkownikom na słuchanie wysokiej jakości muzyki, nie przeszkadzając innym próbującym spać w pobliżu. Słuchawki zapewniają również przyzwoitą redukcję szumów otoczenia i oferują możliwość 10-12 godzin pracy na jednym ładowaniu.

SleepPhones są dostępne w kilku modelach o wielu różnych kolorach, w tym oryginalny, przewodowy model Classic za 39,99 dolarów. Za wersję bezprzewodową Bluetooth trzeba zapłacić 99,99 dolarów. Nowością na którą zwrócono uwagę na targach CES, jest jednak zaprezentowanie nowej wersji słuchawek Bluetooth, które umożliwiają ładowanie indukcyjne zapewniając jeszcze łatwiejszy sposób na utrzymanie urządzenia w gotowości do pracy co noc. Nowy model z ładowaniem indukcyjnym ma pojawić się w kwietniu i kosztować 149 dolary.

SleepPhones we wszystkich możliwych opcjach można kupić bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej firmy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx