wtorek, 28 listopada

Mophie_Space Pack

Mophie dodał dzisiaj do istniejącej linii produktów Juice Packs i Powerstations nową o nazwie Mophie Space Pack. Tak jak w produktach Juice Packs, nowe Space Pack posiadają dodatkową baterię o pojemności 1700 mAh, ale także dodatkowo wbudowaną pamięć zwiększającą pojemność iPhone’a o dodatkowe 16 lub 32 GB.
mophiespacepack

Przeznaczone dla iPhone’a 5 i iPhone’a 5S Juice Pack podwaja żywotność baterii iPhone’a, a połączony przez port Lightening ma do zaoferowania zarówno zwiększoną pojemność baterii jak i dodatkową pamięć wewnętrzną. Wbudowana pamięć może być użyta do każdego rodzaju plików w tym zdjęć, filmów i muzyki.

Space Pack korzysta z dedykowanej towarzyszącej aplikacji do organizowania i zarządzania przechowywanymi plikami. Dostęp do plików nie wymaga wymiany danych ani połączenia Wi-Fi, a treści takie jak muzyka i filmy mogą być odtwarzane bezpośrednio z aplikacji.

Przedsprzedaż Mophie Space Pack rozpocznie się jeszcze dziś w cenie 149,95 dolarów za wersję 16 GB oraz 179,95 dolarów za model 32 GB. Wysyłka etui rozpocznie się 14 marca.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx