poniedziałek, 25 września

Prawdopodobnie niecały miesiąc dzieli nas od trzech nowych iPhone’ów, a w związku z tym anonimowy użytkownik, który twierdzi, że jest pracownikiem fabryki Foxconn w Chinach, ujawnił domniemane szczegóły dotyczące nadchodzących urządzeń na chińskiej stronie pytań i odpowiedzi Zhihu. Lista została opublikowana 30 lipca i pojawiła się dziś w Slashleaks.

Chociaż o wielu szczegółach z listy mówi się już od jakiegoś czasu, informacja ta nie jest zweryfikowana i oczywiście może nie być prawdziwa.

Począwszy od projektu, rzekomy pracownik Foxconn twierdzi, że co najmniej jeden z nowych iPhone’ów będzie dostępny w zupełnie nowym, ciemnozielonym kolorze. Jest to zgodne z poprzednim raportem japońskiego bloga Mac Otakara, który twierdził, że następny iPhone XR będzie dostępny w nowych kolorach zielonym i lawendowym.

Mówi się, że tylne szkło ma matowy wygląd, co jest zgodne z analitykiem Ming-Chi Kuo, który twierdził, że wszystkie trzy iPhone’y 2019 będą miały matową szklaną obudowę.

Co ciekawe, wyciek sugeruje, że nazwa „iPhone”, która przez pojawiała się na tylej obudowie zniknie. To dość nowa informacja, o której nie mówiło się wcześniej, ale z pewnością możliwe jest, że Apple uznał iż iPhone jest już na tyle rozpoznawalny, aby usunąć nazwę na rzecz bardziej minimalistycznego wyglądu.

Jeśli chodzi o przód to mówi się, że design tegorocznych iPhone’ów jest praktycznie taki sam jak modeli z 2018 roku włączając w to przednie wycięcie w ekranie czyli tzw. notch. Jednak ze względu na szeroko rozpowszechnioną informację i usunięciu 3D Touch, oczekuje się, że wyświetlacz będzie nieco cieńszy.

Domniemany pracownik Foxconn twierdzi, że następny iPhone XS Max będzie miał baterię o pojemności 3969 mAh. Znów po raz pierwszy dowiadujemy się takiej informacji. Inne szczegóły na liście są szeroko znane, w tym tylna kamera z potrójnym obiektywem, złącze Lightning i brak 3D Touch.

Wreszcie, nowe iPhone’y mają mieć pojemność podobną podobną do obecnych iPhone’ów XS czyli 64 GB, 256 GB i 512 GB. Nie jest jasne, czy dotyczy to również iPhone’a XR, którego maksymalna pojemność wynosi obecnie 256 GB.

Czy wszystkie te doniesienia okażą się prawdziwe dowiemy się na pewno już w pierwszej połowie września, kiedy to tradycyjnie odbywa się prezentacja nowych modeli iPhone’ów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx