wtorek, 25 czerwca

Nie tak dawno pisaliśmy o ciekawej wersji etui dla iPada o nazwie „Notebook Case”, które łączyło go z klawiaturą Bluetooth upodabniając w notebooka. Dziś wpadł nam w ręce jeszcze ciekawszy projekt obudowy z klawiaturą nazwie „Brydge”, który obecnie znajduje swoich zwolenników na Kickstarter.

Podobnie jak NoteBook Case, etui dla iPada Brydge zawiera wiele cech stylizacji z linii MacBook Pro. Różnice obejmują aluminiowy materiał z którego jest wykonane, opcjonalnie wbudowane głośniki, oraz zgłoszony do opatentowania system „click-in” zawias zapewniający prawie 180 stopniową swobodę otwierania. Zawias wykonany jest ze „stopów metali i magnesu, z termoplastycznej skorupy elastomeru”. Na pierwszy rzut oka wydaje się to być jedną z lepiej wykonanych etui z klawiaturą jakie widzieliśmy.

Projekt Kickstarter zyskał obecnie tylko 2855 dolarów oraz 16 zwolenników, ale nadal ma 39 dni aby osiągnąć swój cel 90000 dolarów do rozpoczęcia produkcji. Za 150 dolarów możecie zarezerwować sobie model bez głośników, a za 180 dolarów z głośnikami. Jeśli projekt osiągnie swój cel finansowania, firma planuje wysyłać pierwsze egzemplarze w październiku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nab
Nab
11 lat temu

magnesu?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx