niedziela, 29 stycznia

Zgodnie z wcześniejszymi raportami, firma Broadcom potwierdziła, że wzrost dostaw chipów, które według analityków przeznaczone są dla iPhone’a 12, potrwa do ostatniego kwartału 2020 roku. To kwartał później niż w poprzednich latach, co sugeruje, że nadchodząca linia iPhone’a 12 będzie opóźniona.

W czerwcu dyrektor generalny Broadcom, Hock Tan, omówił „duże opóźnienie cyklu produkcyjnego” dla „dużej północnoamerykańskiej firmy zajmującej się telefonami komórkowymi”. Choć nie było z nazwy wzmianki o Apple, to według Bloomberga jest to sformułowanie, którego Tan często używa do opisania Apple.

Na początku tego roku dyrektor finansowy Apple, Luca Maestri potwierdził, że tegoroczne nowe iPhone’y pojawią się później niż zwykle. Oświadczenie pozostało niejasne co do dokładnej daty premiery, stwierdzając po prostu, że urządzenia będą „dostępne kilka tygodni później” niż zwykle.

W 2019 roku Broadcom osiągnął jedną piątą swoich przychodów z zaopatrywania Apple. Potwierdzenie znaczących dostaw firmy pod koniec 2020 roku wskazuje, że iPhone 12 nie pojawi się w tym miesiącu. Wiele raportów typuje teraz październik na miesiąc premiery linii ‌iPhone 12‌, a także modeli Apple Watch Series 6 i od dawna przepowiadanego AirTags.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx