poniedziałek, 15 lipca

Lux_Omni_Gold_Angle

Choć Apple Watch ma trafić do oficjalnej sprzedaży od kwietnia, to firma Brikk zajmująca się projektowaniem luksusowych modeli produktów ogłosiła już dzisiaj linię 30 luksusowych modeli nadchodzącego SmartWatcha twierdząc, że chcą trafić do klienta niezwykle bogatego i poszukującego wyjątkowej ekskluzywności.

Podobnie jak Apple Watch linia Lux Watch będzie dostępna w dwóch wielkościach – 38mm i 42mm, w opcjach z 24-karatowego żółtego złota, 18-karatowego różowego złota i platyny. Istnieją również trzy edycje tej linii: Standard, Deluxe i Omni. Wszystkie wersje Lux Watch są przygotowywane przez demontaż Apple Watch, a następnie ponowne złożenie ich z luksusowych materiałów powstających w laboratoriach firmy.

Podstawowa edycja Standard oferuje jeden rząd diamentów (0,50 karata) i skórzany pasek, natomiast klasa średnia Deluxe ma kilka rzędów diamentów (2,3 karata), diamentowy przycisk boczny i diamentowe zapięcie na skórzanym pasku.

219056

219059

219062

Dla „wyjątkowo ekskluzywnych” Brikk oferuje edycję Lux Watch Omni w pełni zdobiony diamentami w wyniku czego jest ich ponad 12 karatów klejnotów na urządzeniu. Firma obiecuje najwyższą formę luksusu i najwyższy poziom zadowolenia z zakupu jednego z nowej linii urządzeń z najwyższej półki, szczególnie dla tych którzy wcześniej zmodernizowali sobie w ten sposób iPhone 6 i 6 Plus.

Na koniec nieco o cenach. Linia standard będzie zaczynać się od 7495 dolarów, wersja Deluxe od 11 995 dolarów a za linię Omni będziemy musieli zapłacić aż 69 995 dolarów. Wszystkie ceny są oczywiście „nieznacznie wyższe” dla modeli w większym rozmiarze. Każdy model pakowany jest w specjalną aluminiową walizkę Zero Halliburton z wnętrzem z włókna węglowego. Każdy Lux Watch posiada również wszystkie standardowe akcesoria, instrukcję oraz certyfikat autentyczności osadzonych diamentów z gwarancją na 1 rok.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx