czwartek, 28 września

Spring Forwar impreza Apple live

Apple zaktualizował swoją stronę internetową, aby powiadomić użytkowników, że planuje transmisję ze swojego wydarzenia medialnego zaplanowanego na 9 marca, która odbędzie się w Yerba Buena Center for the Arts w San Francisco.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo przez stronę Apple i będzie również dostępne na Apple TV za pośrednictwem dedykowanego kanału. My postaramy się na bieżąco informować o wszystkim co zostanie zaprezentowane podczas imprezy dla wszystkich tych, którzy nie będą w stanie śledzić wydarzenia na żywo.

Impreza, która odbędzie się 9 marca rozpocznie się o godzinie 10 czasu pacyficznego czyli o 18 czasu polskiego. Oczekuje się, że tematem imprezy będzie przede wszystkim Apple Watch. Apple może ujawnić nowe szczegóły dotyczące urządzenia, które zostały wcześniej utrzymane w tajemnicy, w tym informacje na temat cen, żywotność baterii, a także dostępnych akcesoriów. Możemy również uzyskać konkretną datę premiery. Apple może również zadebiutować innymi produktami, jak prawdopodobny 12-calowy MacBook Air Retina.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx