czwartek, 18 lipca

BlueKy - klawiatura iPad

Na polskim rynku pojawiła się bezprzewodowa klawiatura BlueKy firmy NotOnlyPC. Urządzenie umożliwia łączenie się z iPadami wszystkich generacji za pomocą technologii Bluetooth 3.0, a jego zasięg wynosi nawet do 10 metrów.

Dzięki kompaktowym wymiarom klawiatura BlueKy doskonale sprawdza się również jako nakładka do iPada mocowana za pomocą magnesu. Urządzenie pełni wówczas funkcję ochronną oraz wizualnie zmienia iPada w MacBooka. Dodatkowo dzięki rozwiązaniu Smart Cover tablet automatycznie przełączany jest w tryb uśpienia po zamknięciu nakładki.

Wysoki komfort pisania zapewnia niskoprofilowa forma klawiatury BlueKy, a dodatkowe klawisze funkcyjne umożliwiają regulowanie jasności ekranu, dostosowywanie głośności czy zarządzanie odtwarzanymi multimediami.

Urządzenie firmy NotOnlyPC wyposażone jest we wbudowaną baterię, którą wystarczy naładować raz w miesiącu. W trybie czuwania klawiatura BlueKy może pozostać nawet przez 65 dni. W górnym panelu umieszczony został również przycisk całkowicie odcinający zasilanie, dzięki czemu możliwe jest dodatkowe zaoszczędzenie energii w przypadku niekorzystania z klawiatury.

Z7nzwjNx8d-iBFZr7mVJEPuX6TdvPlZxlSg5tdgK8rE

Wysuwana podstawka schowana w aluminiowej obudowie umożliwia ustawienie iPada zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. Bezprzewodowa klawiatura BlueKy dedykowana  jest użytkownikom iPadów, ale sprzęt z powodzeniem może być uzupełnieniem również dla innych tabletów lub komputerów. Urządzenie jest kompatybilne z systemami iOS, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 oraz Android.

Sugerowana cena detaliczna klawiatura NotOnlyPC BlueKy wynosi 199 zł brutto. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Produkt dostępny jest w sieciach sklepów iSpot, Cortland oraz w innych dobrych salonach Apple.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx