środa, 28 lipca

Bloomberg donosi, że partnerzy produkcyjni Apple rzeczywiście rozpoczęli produkcję iPada 3 , aby zdążyć na nieoficjalny termin premiery zapowiadany na marzec bieżącego roku.

Raport potwierdza krążące dotąd pogłoski, że iPad zaoferuje czterordzeniowy procesor i wysokiej rozdzielczości wyświeltacz „Retina”. IPad 3 ma także po raz pierwszy zaoferować wsparcie do jeszcze szybszego przesyłania danych w technologii 4G LTE. Czterordzeniowy procesora pozwoli użytkownikom na jeszcze szybsze przełączanie się między aplikacjami.

Japoński blog Macotakara odnotował prawie identyczne informacje już na początku tego tygodnia.

Plotki o iPadzie 3 nie ustosunkowują się jedynie do tego, czy nowe urządzenie będzie nieco grubsze, cieńsze, czy o takiej samej wielkości jak iPad 2. Z wcześniejszych informacji wiemy, że jego grubość zależała od technologii wyświetlaczy jakie miały być w nich użyte.

Jak dodaje Bloomberg, Apple wprowadza LTE do iPada przed wprowadzeniem technologii do iPhone’ów, ze względu na większą pojemność baterii w tabletach i lepsze wspomaganie mocą nowej technologii. Jak podają żródła Bloomberg nowy wyświetlacz będzie w stanie pokazać na ekranie więcej pikseli, niż niektóre obecne telewizory wysokiej rozdzielczości. Piksele są wystarczająco małe, aby zdjęcia wyglądały jak drukowane. Ze względu na dodatkowe przetwarzanie grafiki filmy uruchamiają się niemal natychmiast po włączeniu.

Fabryka Foxconn ma pracować 24 godziny na dobę do czasu premiery iPada 3, z przerwą na obchody chińskiego nowego roku w tym miesiącu, lecz potem zapowiada przyspieszenie prac do pełnej wydajności.

Czy czekacie już na nowego iPada 3?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x