sobota, 25 maja

BlackBerry wprowadził dziś oficjalnie swoją nową „Secure Work Space” na iOS i Androida, pozwalającą dużym klientom korporacyjnym na zarządzanie swoją flotą urządzeń przez konsolę administracyjną BlackBerry Enterprise Service 10 – niezależnie od platformy, na której jest używana. 

Serwis obiecuje wyższy poziom kontroli i bezpieczeństwa na iOS i Androidzie oraz zdolność do bezpiecznego i zupełnie oddzielnego zarządzania aplikacjami i danymi od treści osobistych.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c0UEQXUNBto

Secure Work Space pozwala korporacyjnym użytkownikom urządzeń z systemem iOS lub Androida na bezpieczny dostęp do danych firmy, takich jak kalendarze, e-mail i książka adresowa, korzystając z bezpiecznego połączenia. Serwis zapewnia również bezpieczną przeglądarkę i bezpieczne przeglądanie i edycje załączników dzięki Documents To Go.

Ciekawym rozwiązaniem „Secure Work Space” jest rozdzielenie bezpiecznej przestrzeni pracy od treści osobistych. Oznacza to, że nie musimy wpisywać kodów zabezpieczających jeśli chcemy po prostu obejrzeć film na YouTube lub przejrzeć Facebooka.

To duży krok dla BlackBerry, który może teraz sprzedawać swoje oprogramowanie i usługi do dużych korporacji, nawet jeśli nie zdecydują się one na korzystanie z urządzeń BlackBerry. Tak więc nowe urządzenia kanadyjskie spółki BlackBerry z serii 10 – Z10, Q10 i Q5 – mogą teraz bezpiecznie w korporacjach współpracować z iOS i Androidem.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx