niedziela, 3 marca

Belkin wypuścił nową ładowarkę MagSafe o wartości 299 złotych, która oferuje prędkości ładowania MagSafe i dodaje dodatkową funkcję – wbudowaną podpórkę.

Przenośna podkładka do ładowania bezprzewodowego Belkin Boost Charge Pro z technologią MagSafe jest dostępna w kolorze czarnym lub białym w internetowym sklepie Apple Store i oferuje prędkość ładowania 15 W dla większości modeli iPhone’a 12 i 13. Wyjątkiem są iPhone 12 i 13 mini, które mają maksymalną moc ładowania 12 W.

Belkin jest jedną z niewielu firm produkujących akcesoria Apple, która była w stanie wypuścić akcesoria MagSafe korzystając z rzeczywistego standardu MagSafe firmy Apple. Większość akcesoriów magnetycznych dostępnych na rynku jest „kompatybilna z MagSafe” i jest ograniczona do ładowania 7,5 W, ponieważ MagSafe jest dostępny tylko za pośrednictwem narzędzi dostarczonych przez Apple, podobnie jak krążki ładujące dla Apple Watch.

Bezprzewodowa ładowarka Boost Charge Pro działa dokładnie tak samo, jak ładowarka MagSafe firmy Apple, przyklejając się do kompatybilnych iPhonów MagSafe za pomocą magnesów. Jest również wyposażona w wyjątkowo długi kabel w oplocie o długości dwóch metrów i wysuwaną podstawkę, która ułatwia spoglądanie w iPhone’a podczas ładowania np. przy oglądaniu filmów i wykonywaniu połączeń FaceTime.

Kosztująca 299 złotych ładowarka MagSafe firmy Belkin jest o 20 USD droższa niż własna ładowarka MagSafe firmy Apple, ale wbudowana podpórka i dłuższy kabel w oplocie mogą być dla niektórych atrakcyjne. Bezprzewodową ładowarkę Boost Charge Pro można kupić w internetowym sklepie Apple Store lub bezpośrednio na stronie Belkin.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx