wtorek, 7 lutego

W tym tygodniu firma Belkin wypuściła nowe osłony na ekrany LCD InvisiGlass Ultra Privacy przeznaczone dla urządzeń iPhone X i iPhone XS, iPhone XS Max i iPhone XR.

Osłony ekranu są wyposażone w dwukierunkowe lustrzane szkło, które ukrywa zawartość ekranu iPhone’a przed oczami osób postronnych, gdy jest oglądane z boku, ale zapewnia pełną widoczność podczas oglądania bezpośrednio.

Firma Apple, która w tym tygodniu zaczęła sprzedawać osłony ekranu, twierdzi, że osłony ekranu wykorzystują szkło wzmocnione procesem jonowym, co zwiększa ich trwałość. Precyzyjnie wykrawana szybka jest ultracienka i wyjątkowo czuła na dotyk. A dzięki inteligentnej strukturze szkła każde dotknięcie i ruch palca zostają wiernie przeniesione na ekran, przez co obsługa urządzenia jest w pełni komfortowa.

Testowany pod kątem uszkodzeń spowodowanych przez upadki i uderzenia, a także twarde metalowe przedmioty, takie jak klucze i monety, ochraniacz InvisiGlass Ultra doskonale zabezpiecza iPhone’a przed codziennymi zagrożeniami. W badaniach uzyskał oznaczenie twardości ołówkowej 9H – najwyższy możliwy stopień odporności na zarysowania.

Szkło ochronne dostępne jest za niecałe 190 złotych na Apple.pl dla każdego modelu iPhone’a. W komplecie znajdziemy oprócz samego szkła zestaw do instalacji i ściereczkę do czyszczenia i naklejkę do kurzu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx