środa, 17 kwietnia

Mimo, że wielu producentów rozpoczęło produkcję nieoficjalnych akcesoriów ze złączem Lightning, Apple dąży do zapewnienia oficjalnych partnerów do produkcji akcesoriów z nowym standardem. Dziś firma Belkin stała się pierwszym oficjalnym dostawcą wprowadzającym akcesoria z nowym złączem Lightning.

„Belkin była pierwszym producentem, który wprowadził akcesoria do 30-pinowego złącza w 2003 roku, a teraz cieszymy się, że będziemy pierwszymi na rynku, którzy wprowadzą rozwiązania dla nowego złącza Lightning”, powiedział Martin Avila, dyrektor generalny Belkin . „Ludzie są zainteresowani akcesoriami firmy Belkin ze złączem Lightning i damy im niezawodny sposób, aby ich nowy iPhone 5, iPad mini, iPad 4 generacji lub iPod touch był naładowany, chroniony i gotowy do pracy.”

Pierwsze dwa produkty firmy Belkin to ładowarka samochodowa oraz ładowarka ze stacją dokującą, każdy w cenie 29,99 dolarów. Belkin aktualnie przyjmuje wstępne zamówienia na nowe akcesoria, które będą dostępne w sprzedaży od 15 listopada.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx