niedziela, 19 maja

Firma Beats wypuściła na rynek nowe, bezprzewodowe słuchawki Beats Studio3 Wireless z chipem W1 firmy Apple oraz technologią Pure Adaptive Noise Cancelling.

Beats Studio3 Wireless zapewniają żywotność baterii nawet do 22 godzin odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC i do 40 godzin przy wyłączonej funkcji Pure ANC. Szybka technologia ładowania Fast Fuel dzięki mikro-USB zapewnia trzy godziny odtwarzania muzyki po 10-minutowym ładowaniu.

Oto jak Beats opisuje technologię Pure ANC:

Ta przełomowa technologia wykorzystuje zaawansowane algorytmy do ciągłego monitorowania otoczenia, aby lepiej wyeliminować hałas otoczenia – nie tylko w samolocie, ale także w hałaśliwej kawiarni lub w biurze. Pure ANC dopasowuje się do różnego rodzaju elementów wpływających na odbiór muzyki w samym właścicielu czy to przez jego włosy, okulary, różne kształty ucha i ruch głową podczas poruszania się. Dodatkowo Pure ANC nieustannie monitoruje szumy, by w razie potrzeby je zablokować, i automatycznie reagować na indywidualne dopasowanie i optymalizację odtwarzania, by muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców. Niezwykły jest fakt, że dokładna kalibracja dźwięku Pure ANC w czasie rzeczywistym działa do 50 000 razy na sekundę.

Podobnie jak w AirPod, słuchawki posiadają chip W1 firmy Apple umożliwiając Studio3 Wireless natychmiastowe połączenie się z telefonem iPhone, iPadem, komputerem Mac lub innym urządzeniem firmy Apple, bez konieczności przełączania się między urządzeniami podłączonymi do iCloud.
https://www.youtube.com/watch?v=ERuONiY5Gz0

Chip W1 firmy Apple ma technologię Bluetooth klasy 1, więc Studio3 Wireless mogą być także używane z urządzeniami innymi niż Apple.

Słuchawki są wyposażone w wygodne nauszne elementy sterujące, które pełnią wiele funkcji – za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i wywoływać Siri.

Beats Studio3 Wireless można już zamawiać na stronie internetowej firmy Apple w cenie 1 499 złotych. Dostępne są w sześciu kolorach, a ich wysyłka rozpocznie się od połowy października.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx