czwartek, 18 sierpnia

beats solo2 bezprzewodowe

Wkrótce po pojawieniu się dokumentów zgłoszonych do Urzędu Regulacyjnego FCC w zeszłym tygodniu, Beats Electronics poinformował o wprowadzeniu na rynek nowych, bezprzewodowych słuchawek Solo2, pierwszej wersji produktu od czasu oficjalnego nabycia Beats przez Apple. Nowe słuchawki są bezprzewodową wersją przewodowych słuchawek Solo2 wprowadzonych dzień po oficjalnej informacji o zakupie Beats przez Apple.

Solo2 Wireless oferują ten sam dynamiczny dźwięk i opływowy kształt jako Solo2, ale z dodatkową korzyścią możliwością pracy bezprzewodowej. Dzięki technologii Bluetooth, bezprzewodowe Solo2 swobodnie działają w odległości 10 metrów od urządzenia audio. Odbierz połączenie telefoniczne, zmieniaj utwory i zmieniaj głośność za pomocą przycisku „b” i przycisków głośności na słuchawkach. Ich bateria pozwala cieszyć się aż do 12 godzin odtwarzania bezprzewodowego. Nie naładowane? Nie ma problemu. Wystarczy podłączyć je kablem RemoteTalkTM i cieszyć się muzyką.

Nowe, bezprzewodowe słuchawki Solo2 dostępne będą w kolorze czerwonym, czarnym, białym i niebieskim za pośrednictwem sklepów internetowych Apple i innych sklepów detalicznych jeszcze w tym miesiącu w cenie detalicznej 299,95 dolarów. Czerwona wersja będzie dostępna do końca roku 2014 wyłącznie w Verizon Wireless.
 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx