wtorek, 30 maja

Jesteśmy przekonani, że rysik Wacom Bamboo jest jednym z najlepszych rysików jakie można kupić do iPada. Ale od teraz będzie on jeszcze lepszy. Bamboo Stylus Duo łączy tradycyjny długopis ze słynnym rysika Wacom dla iPada.

Rysik firmy Wacom wyposażony jest w pojemnościową, gumową końcówkę, która jest niesamowicie gładka i elastyczna. Dlatego też jest on oceniany na jeden z najlepszych produktów w swojej kategorii. Ale Wacom poprawił go teraz poprzez dodanie czegoś ekstra. Na drugim końcu rysika umieścił tradycyjny, atramentowy długopis który pozwala na pisanie na tradycyjnej kartce papieru.

Elegancki wygląd i precyzyjna jakość wykonania jest synonimem wszystkich produktów Wacom. Bamboo Stylus duo jest idealnym narzędziem do pisania i rysowania zarówno w świecie cyfrowym i analogowym.

Podczas gdy konsumenci coraz używają multimedialnych tabletów w życiu codziennym, tradycyjny papier jest nadal używany do szybkiej i twórczej ekspresji. Bamboo Stylus duo ze swoim prostym kształtem i metalową obudową, służy analogowym i cyfrowym potrzebom użytkownika w jednym narzędziu.

Końcówki rysika można wymieniać, gdy za bardzo się zużyją. Wymienne są także wkłady tradycyjnego długopisu.

Bamboo Stylus Duo będzie dostępny w sprzedaży od maja w cenie ok. 55 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx